Globus Travel - Holiday in Albania and World

MOSKA      >>>     4 dite me avion     =    575 Euro

Programi :

Dita 1.

Nisja me avion nga Rinasi, mberritja ne aeroportin e Moskes, pritja nga partneri yne ,transferta per ne Moske me autobus komod akomodimi ne Hotel me 3*** dhe darka ne restorant.

Dita 2 dhe 3.

Pas mengjesit ne hotel, gjate dy diteve do te kete Guide ne qytetin e Moskes ku nen drejtimin e shoqeruesit shqiptar  do te vizitohen: kryeqendra ruse, Piazza Rossa- e dominuar nga arkitektura e mrekullueshme, Kisha San Basilio, Cremlino dhe Katedralet e tij, Armeria-qytet I fortifikuar me pasuri arkitektonike dhe artistike, Galeria Tret’jakovskaja-muzeu me I famshem I artit rus, Arbat, Stacionet me te bukura metropolitane. Ne mbremje do behet akomodimi ne hotel dhe darka ne restorant.

Dita 4.

Pas mengjesit ne hotel, transferimi me autobus ne aeroport dhe kthimi ne Tirane.

 

  Shenim   

(per te gjitha ofertat)

1: Ne cmim perfshihet udhetimi me autobus vajtje-ardhje, akomodimi ne hotel me 3***, mengjesi dhe darka, transferta aeroport-hotel-aeroport dhe guida turistike.

2: Cmimi i mesiperm eshte llogaritur per sezonin e ulet. Ne sezonin e larte do te kete nje shtese 15% .

GLOBUS Travel - Shkoder (Albania) © 2006 All rights reserved.

Create a free websiteWebnode

Free counter and web stats