Globus Travel - Holiday in Albania and World

Angli

LONDRA    >>>    4 dite    =    650 Euro

 Programi :

Dita 1.

Nisja me avion nga Rinasi, mberritja ne aeroportin e Londres,pritja nga partneri yne ,transferta per ne Londer me  autobus komod   akomodimi ne Hotel me 3*** dhe darka ne restorant.

Dita 2 dhe 3.

Pas mengjesit ne hotel, gjate dy diteve do te kete  Guide ne qytetin e Londres ku nen drejtimin e shoqeruesit shqiptar  do te vizitohen: Big Ben, Sheshi I Parlamentit, Tamigi, Hyde Park, Piccadilly Circus dhe Oxford Street, Tower Bridge, Kulla e Londres, Pallati Buckingham, Museumet e Londres, Park Lane, Katedralja St. Paul, Monumentet, Change of Guard, London Eye-Syri I Londres, Sheshi Trafalgar, Harrods, Royal Courts.Ne mbremje do behet akomodimi ne hotel dhe darka ne restorant.

Dita 4.

Pas mengjesit ne hotel, transferimi me autobus ne aeroport dhe kthimi ne Tirane.                         

 

 

Shenim

1: Ne cmim perfshihet udhetimi me avion vajtje-ardhje,akomodimi ne hotel me 3***, mengjesi dhe darka, transferta aeroport-hotel-aeroport dhe guida turistike.

2: Cmimi I mesiperm eshte llogaritur per sezonin e ulet. Ne sezonin e larte do  t’e kete nje shtese 25% .

GLOBUS Travel - Shkoder (Albania) © 2006 All rights reserved.

Create a free websiteWebnode

Free counter and web stats