Globus Travel - Holiday in Albania and World

Shpejtoni, cmimet me te mira per udhetime me Autobuz, Traget dhe Avion. me linjat:

Adria, Albania & Austria Aitlines, Alitalia, Malev, Olympik, Turkish Airlines:

per ne metropolet e ndryshme, Berlin, Mynih, Frankfurt, Vjene, Budapest, Rome, Milano, Ankara, Izmir, Prag, etj.

 

Udhetime turistike per grupe ne Evrope dhe USA me cmime te volitshme:

Udhetim turistik ne Vjene, Rome, Çeki, Kroaci, Kosove, etj.

Websiti eshte nen konstruksion. Ju lutem provojeni me vone! Faleminderit. 

Website under construction!!! Please visit later. Thank you!

 

 

Contact

Globus - Travel Agentur

glob.us@live.com

Lagja: Kongresi i Permetit,
Rruga: Oso Kuka
(Prane Radio Shkodra)
Shkodër - ALBANIA

+355-(0)69 23 35 158,
+355-(0)69 25 21 043

Search site

LANGUAGES

- coming soon

 

GLOBUS Travel - Shkoder (Albania) © 2006 All rights reserved.

Create a free websiteWebnode

Free counter and web stats